Process Quality Specialist

Trvalý pracovný pomer
Mzda
2 500 €
Práca z domu
Práca iba na pracovisku
Ref. Č.
100-18-44098

Využite príležitosť pracovať v novovzniknutej medzinárodnej spoločnosti na pozícií Špecialista procesov kvality.

Vašou náplňou práce bude:

  • audit, hodnotenie a monitorovanie interných výrobných procesov kvality
  • koordinovanie cieľov kvality, čas implementácie a zabezpečenie ich dosiahnutia
  • kontrola vyrobených produktov podľa medzinárodnej normy kvality a referenčných noriem
  • riešeni nezhôd v systéme kvality, od analýzy nezhôd až po nápravné opatrenia a ich účinnosť
  • sledovanie plánu rozvoja procesov,
  • zabezpečovanie dodržiavania akčného plánu výroby vyplývajúceho z auditov,
  • podieľanie sa na vývoji nových výrobných procesov,
  • znalosť ISO 9001 a jej implementácia,
  • komunikácia so zákazníkmi a dodávateľmi,

Viac info na tel.čísle : 0911 013 906.

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal mať:

  • vzdelanie v odbore : elektrotechnické, technické,
  • prax na pozícií minimálne 2 roky (v automotive sektore)
  • znalosť systémov manažérstva kvality (IATF16949; ISO9001) a nástrojov na analýzu kvality,
  • anglický jazyk - B2 (slovom aj písmom)