Skladový manipulant na dve zmeny v Zavare.

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 200 - 1 475 €
Práca z domu
Práca iba na pracovisku
Ref. Č.
100-21-44138
Popis práce

Hľadáme Operátora logistiky na dve zmeny!

Čo bude Vašou náplňou práce?

  • Obsluha VZV a zariadení na manipuláciu s materiálom,
  • Príjem, kontrola a evidencia prichádzajúceho materiálu,
  • Príprava prepravnej dokumentácie, vrátane štítkov, nákladných listov a baliacich zoznamov,
  • Monitorovanie a nahlasovanie nezrovnalosti v skladových alebo expedičných procesoch,
  • Udržiavanie čistého a organizovaného prostredia skladu,
  • Podieľať sa na iniciatívach neustáleho zlepšovania na zlepšenie logistických procesov,

Viac info na : 0911 013 906.

Miesto výkonu práce : CT Park Zavar.

Požiadavky
  • manuálna zručnosť,
  • platné papiere na obsluhu VZV,
  • prax v logistike,
Benefity

Mzdové podmienky :

  • základná mzda : 1 200€/mes.,
  • dochádzkový bonus : 150€/mes.,
  • príspevok na dopravu : 35€/mes.,
  • stravné 88€/mes.