SALES MANAGER - Cestná preprava - Východné Slovensko

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 700 - 2 300 €
Ref. Č.
131-23-43999-1

Máte prax v rozvíjaní nových spoluprác v oblasti cestnej prepravy a pozeráte sa po novej pracovnej príležitosti?

Pre úspešnú prepravnú spoločnosť hľadáme skúseného obchodníka na pozíciu Sales Manager.

Náplň práce na tejto pozícii:

  • Prispievanie k plneniu stanovených obchodných cieľov predaja na pridelenom území prostredníctvom rozvoja existujúcich a získavania nových zákazníkov
  • Identifikácia potrieb zákazníkov, analýza a riešenie problémov a propagácia produktov spoločnosti
  • Zabezpečenie presného zhromažďovania a zaznamenávania všetkých potrebných informácií o existujúcich aj potenciálnych zákazníkoch
  • Naceňovanie dopytov od zákazníkov

Sledovanie cenníka a osobitného cenníka prideleného jednotlivým klientom a zabezpečenie primeranej úrovne poskytovaných zliav.

  • Komunikácia s príslučnými oddeleniami na efektívne zabezpečenie naplnenia požiadavky zákazníka
  • Zabezpečovanie včasného uhrádzania platieb od zákazníkov v súlade s dohodnutými podmienkami
  • Sledovanie úrovne predaja na danom území a adekvátne reagovanie na zmeny
Požiadavky
  • skúsenosti minimálne 3 roky na podobnej pracovnej pozícii
  • komunikatívna znalosť angličtiny (slovom aj písmom)
  • vodičský preukaz B
  • dynamická, zodpovedná a komunikatívna osobnosť
Benefity
  • variabilná zložka mzdy
  • auto aj na súkromné účely
  • služobný telefón