PROJEKTOVÝ MANAŽÉR

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 250 - 1 700 €
Práca z domu
Čiastočná práca z domu
Ref. Č.
131-10-42577-10

Máte skúsenosti ako projektový inžinier, hovoríte anglicky a radi by ste sa venovali projektom?

Neváhajte reagovať na pozíciu PROJEKTOVÝ MANAŽÉR (VÝROBNÝ SEKTOR) !

Vašou náplňou práce bude:

  • Vývoj špecifikácie zariadení
  • Riadenie plánu kapitálových výdavkov
  • Výber a hodnotenie dodávateľov
  • Riadenie projektu vo všetkých fázach (prípravná u dodávateľa až po validačnú v rámci podniku)
  • Vedenie projektového tímu pri technickom hodnotení a počas návštev dodávateľa
  • Zabezpečenie prevzatia, prenosu, inštalácie a uvedenia zariadenia do prevádzky na mieste
Požiadavky

Požiadavky:

  • Skúsenosť na podobnej pozícii min. 2 roky
  • Anglický jazyk B2, komunikuje sa v rámci závodu aj s materskou spoločnosťou
  • VŠ s technickým zameraním výhodou

Benefity budú predstavené priamo zamestnávateľom na pracovnom pohovore.