Product manager - Power Platform

Trvalý pracovný pomer
Mzda
3 000 - 4 500 €
Práca z domu
Čiastočná práca z domu
Ref. Č.
131-16-44088

Máš skúsenosti s product manažementom? Microsoft technológie sú niečo čo ťa zaujíma? Poznáš Power platformy (Power Apps, Power Automate, Power BI a pod.)? Daj nám o sebe vedieť!

Tvojou náplňou práce bude:

  • Vytvárať a spravovať harmonogramy projektov a výstupy
  • Komunikovať s vývojovými tímami na zabezpečenie včasného dodania produktu
  • Tvorba produktových plánov a strategického plánovania
  • Pochopiť a previesť obchodné požiadavky do technických riešení
Požiadavky
  • 4 + rokov skúseností s prácou s Microsoft Dynamics 365 a Power Platform
  • Silné zázemie ako tvorca MS Power Apps, obchodný/riešiaci konzultant alebo architekt riešení
  • Odbornosť v oblasti Microsoft Power Platform (Power Apps, Power Automate, Power BI)
Benefity
  • flexibilná pracovná doba
  • príspevok do 3. piliera
  • vyplácané bonusy 2x ročne
  • rôzne školenia, tréningy a jazykové kurzy
  • program benefitov - v rámci neho dostaneš zaujímavý ročný rozpočet – na vzdelávanie, zdravie, svoj wellbeing, alebo MultiSport kartu