Predavač/ka vo veľkooobchode!

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 300 - 1 400 €
Práca z domu
Práca iba na pracovisku
Ref. Č.
4-24-44096

Pre nášho klienta - veľkoobchod v oblasti stavebnín, záhrady a domu - hľadáme predavačov/predavačky!

Vašou náplňou práce bude:

  • odborné poradenstvo zákazníkom so sortimentom v pridelenom odvetví
  • starať sa o plynulý chod zvereného oddelenia (to zahŕňa prezentáciu výrobkov, vystavovanie nového tovaru, kontrola cien, dopĺňanie tovaru a pod.)
  • práca s PC (vybavovanie objednávok, kontrola tovaru na sklade a pod.)

Práca je v pracovnom režime na krátky a dlhý týždeň na 12h zmeny.

Základná mzda je 1100€/brutto mes. + príplatky za zmennosť a osobné ohodnotenie.

Požiadavky
  • znalosť práce s PC (základná)
  • príjemné vystupovanie
  • záujem o prácu s daným sortimentom
Benefity
  • peniaze naviac pri splnení obratu predajne
  • 2x ročne hodnotiace prémie
  • motivačné odmeny za výkon a lojalitu
  • zamestnanecká zľava na odber tovaru 10 %
  • príspevok za narodeniny, príspevok 200€ za odporučenie nového zamestnanca, príspevok na Vianoce
  • zamestnanie na dobu neurčitú po zapracovaní
  • priebežné odborné vzdelávanie