Pokladník/čka v Bratislave!

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 100 - 1 300 €
Ref. Č.
4-6-40856

Príležitosť ako pokladník, pokladníčka vo veľkoobchode so stavebným a záhradným materiálom a príslušenstvom.

Práca na 12 hodinové zmeny (krátky, dlhý týždeň)

Náplň práce:

  • obsluha zákazníkov na pokladni
  • práca s pokladňou
  • kontrolu tovaru v nákupnom vozíku, príjem hotovosti a platbu kartou
  • zalistovanie účtovných dokladov na pokladni
  • starostlivosť o pokladničné zóny
Požiadavky
  • príjemné vystupovanie
  • schopnosť komunikovať s ľuďmi
  • záujem o prácu v sortimente záhradnej techniky
  • základné počítačové znalosti
Benefity
  • stravná karta / finančný príspevok na stravovanie
  • 360€ prémie vyplácané 2 krát ročne
  • zamestnanecká zľava na odber tovaru 10%
  • príspevok za narodeniny
  • príspevok 200€ za odporučenie nového zamestnanca
  • príspevok na Vianoce
  • zamestnanie na dobu určitú, po zapracovaní na dobu neurčitú
  • priebežné odborné vzdelávanie