Montér káblových a telekomunikačných sietí

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 300 - 1 500 €
Ref. Č.
4-18-44036

Ak máš skúsenosti v oblasti montáži a servisu káblových a telekomunikačných sietí, optických rozvodov, pošli životopis a my ťa kontaktujeme.

Náplň práce:

  • montážne práce, opravy, údržba a servis na metalických aj optických vedeniach
  • uvádzanie do prevádzky technických zariadení
  • iinštalovanie optických rozvodov
  • inštalovanie optických káblov (záfuk, pokládka, montáž)
  • meranie parametrov optických vlákien
  • vykonávanie práce pri výstavbe zemných i nadzemných optických i metalických sietí a ich komponentov
  • vykonávanie servisných činností na vyššie uvedených technológiách a zariadeniach
  • vykonávanie práce na zákazkach v súlade s výrobným plánom, projektovou dokumentáciou, harmonogramom prác a podľa pokynov zodpovedného vedúceho pracovníka.

Pracovná doba od Pondelka do Piatku od 7:00 do 16:00

Požiadavky
  • skúsenosť na podobnej pozícii
  • anglický jazyk mierne pokročilý (prístroje a zariadenia sú v anglickom jazyku)
  • zopodvednosť
  • vodičský preukaz
Benefity
  • 13. plat
  • ubytovanie zdarma
  • služobné vozidlo na firemné účely
  • príspevok pri pracovnom výročí
  • mobilný telefón