Ekonóm

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 600 - 2 000 €
Ref. Č.
1-7-44014

Máš záujem pracovať v oblasti ekonómie? Chceš naďalej rozvíjať svoje analytické zručnosti? Zaujímala by ťa práca v stavebnom sektore. Ak sa chceš v tomto odvetví ďalej posúvať, neváhaj a čítaj ďalej.

Tvojou pracovnou náplňou bude:

  • Práca s fakturáciou (ich vystavovanie, kontrola došlých, archivácia)
  • Dohľad nad zmluvnou dokumentáciou
  • Spracovanie objednávok
  • Príprava dokumentácie pre účtovné a controllingové oddelenie
  • Manažment rôznorodej ekonomickej dokumentácie na pridelených projektoch
  • Ochodná korešpondencia
Požiadavky
  • Ukončené aspoň úplné stredné vzdelanie - ekonomického zamerania
  • Skúsenosť s obdobnou prácou veľkou výhodou (nie podmienkou)
  • Bežná znalosť práce v balíku MS Office
  • znalosť anglického alebo nemeckého jazyka na dorozumievacej úrovni - A2/B1
  • Schopnosť pracovať ako v tíme, tak aj samostatne
  • Odhodlanie učiť sa nové veci a pracovať na svojich schopnostiach
  • Variabilné odmeny na základe dosahovaných cieľov spoločnosti
  • Nadštandardné stravné hradené zamestnávateľom - 10 €
  • Vzdelávacie programy
  • Firemné akcie

Výsledné finančné ohodnotenie sa bude odvíjať od skúseností a seniority uchádzačov.