Zmenový majster vo výrobe | KECHNEC

Trvalý pracovný pomer
Mzda
2 100 - 2 230 €
Práca z domu
Práca iba na pracovisku
Ref. Č.
4-18-44047

Pre nášho klienta - výrobný závod v Kechneci - hľadáme zmenového majstra!

Základná náplň práce:

  • riadenie približne 25 členného teamu
  • zabezpečenie plynulého chodu výroby, zabezpečenie plnenia cieľov a povinností
  • budovanie polyvalencie (vykonávanie viacerých zručností a schopností u zamestnancov, vykonávanie rôznych úloh a funkcií)
  • vedenie mítingov teamu
  • efektívne plánovanie, kontrola v rámci oddelenia
  • práca s ISO systémom

Práca je na zmenový kalendár: 12h zmeny (2 dni denná, 2 dni nočná, 4 dni voľno).

Celková priemerná mzda s príplatkami je okolo 2200€!

Požiadavky
  • 3 roky praxe s vedením teamu ľudí vo výrobnom prostredí
  • znalosť AJ na B1 úrovni
  • strojárske alebo technické vzdelanie
  • PC znalosť s MS Office
  • analytické myslenie, zodpovednosť
Benefity
  • stravný lístok v hodnote 10,5€
  • príspevok do 3. piliera nad rámec zákona
  • MultiSport karta
  • Cafeteria Benefity
  • zamestnanecké zľavy u partnerov
  • odmeny pri výročiach