Údržbár vo výrobe | VODERADY | 2000€

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 950 - 2 000 €
Práca z domu
Práca iba na pracovisku
Ref. Č.
4-10-42708-2

Hľadáme nových technikov údržby v automotive spoločnosti blízko Trnavy!

Tvojou náplňou práce bude:

  • vykonávanie opráv a odstraňovanie porúch na výrobnom zariadení v čo najkratšom čase;
  • vykonávanie opráv a pravidelnej preventívnej a prediktívnej údržby strojov a zariadení;
  • analýza a vykonávanie opatrení na odstránenie príčin porúch;
  • neustále zlepšovanie zariadení so zameraním na zvyšovanie spoľahlivosti a životnosti;
  • zodpovednosť za funkčnosť zariadení
Požiadavky
  • prax v údržbe výhodou
  • elektrotechnické vzdelanie
  • znalosť automatizačnej techniky, senzorov, pohonov, riadenia a regulácie;
  • zručnosť, prax v elektrotechnike, vyhláška 718/2002, §21 PODMIENKOU
  • zodpovednosť, spoľahlivosť, ochota pracovať na 3 zmeny;
  • práca s PC (e-mail, excel)
Benefity
  • stabilná práca s dlhodobou perspektívou
  • variabilná zložka mzdy 10% zo základnej mzdy
  • prítomnostný mesačný Lear bonus 100 €
  • strava v závodnej jedálni od 0,68 €
  • koncoročná Lear odmena vo výške 100 % tarifnej mzdy
  • práca v príjemnom pracovnom prostredí
  • práca v renomovanej firme
  • zaškolenie
  • ubytovanie a doprava zabezpečená