Servisný technik výroby

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 600 - 1 800 €
Práca z domu
Práca iba na pracovisku
Ref. Č.
11-18-43793

Hľadáme skúseného Servisného technika výroby do čistého a plne automatizovaného výrobného prostredia.

Medzi hlavnú náplň práce radíme:

  • Zodpovednosť za plynulý a nepretržitý chod tlakového liatia.
  • Vykonávať preventívne - technologické, údržbárske a výrobárske práce s cieľom minimalizovania prestojov.
  • Zabezpečenie predhádzania prestojov na linkách.
  • Spúšťať odlievacie zariadenia a kontrolovať chod strojov a zariadení.
  • Vypisovať riadenú dokumentáciu, ktorá je súčasťou procesu.
Požiadavky
  • Ukončené stredoškolské vzdelanie s maturitou/nadstavbové odborné vzdelanie technického zamerania.
  • Prax na pozícii aspoň 1 rok.
  • Skúsenosti s pneumatikou, mechanikou a hydraulikou.
  • Ochota pracovať v 3-zmennej, prípadne 4- zmennej prevádzke.
  • Nemecký jazyk je výhodou.
Benefity

Medzi základné benefity ktoré ponúkame radíme aj:

  • príspevok na dopravu
  • príspevok do DDS
  • stravné až v hodnote 6,8€ za odpracovaný mesiac
  • Deň rodiny v lete
  • vianočný večierok aj s darčekmi
  • mikulášske predstavenie pre deti zamestnancov s darčekom
  • darčeková poukážka na Deň otcov a matiek
  • finančná jubilejná odmena
  • finančná odmena za osobné úspechy - svadba, narodenie dieťaťa
  • multisport karta
  • ročný bonus
  • čiastočné preplácanie cestovného