Revízny technik v Bratislave! Zmluva na neurčito! Nástup ihneď"

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 650 - 2 500 €
Ref. Č.
4-5-42798

Pre stabilnú spoločnosť v oblasti poskytovania služieb v odbore inžinierske stavby s viac ako 30 ročnou tradíciou, hľadáme šikovných revíznych technikov, ktorí sa neboja práce vo výškach. Prax nie je nutná, všetko potrebné ťa zaučíme.

Ponúkame:

  • základná mzda:
  • skúšobná doba: 1300€/mesiac
  • po skúšobnej dobe: 1500€/mesiac
  • variabilná zložka od 10% do 100% zo základnej mzdy

MOŽNOSŤ KONZULTÁCIE ZÁKLADNÉHO PLATU PODĽA SKÚSENOSTÍ!!

Pracovná doba je flexibilná

Víkendy voľné

Náplň práce:

  • diagnostická práca vo výškach horolezeckou technikou
  • tvorba video a foto dokumentácie na výškových objektoch pre potreby diagnostiky
  • spracovávanie získaných podkladov na PC v sídle spoločnosti v Bratislave
  • služobné cesty po celom SVK, príp.CZ, ktoré môžu trvať jeden, štandardne dva až tri dni, výnimočne až 5 dní

V prípade záujmu žašlite životopis alebo volajte na číslo 0902 909 289.

Požiadavky
  • skúsenosť s prácou vo výškach veľkou výhodou
  • vyhláška §21 výhodou
  • ochota cestovať
  • dobrý fyzický a psychický stav
Benefity
  • zmluva na neurčito
  • firemné vozidlo aj na súkromné účely
  • mobil a notebook
  • komplené zaučenie
  • stravná karta
  • pravidelné Vianočné odmeny
  • ubytovanie a strava počas firemných ciest zabezpečená

a iné