PROJEKTOVÝ MANAŽÉR

Lokalita
Sektor
Trvalý pracovný pomer
Mzda
2 200 - 3 000 €
Ref. Č.
131-10-43209-2

Pracovná príležitosť pre skúseného PROJEKTOVÉHO MANAŽÉRA, ktorý zastrešoval projektové riadenie v rámci automobilového/leteckého sektora.

Vašou náplňou práce bude:

  • riadenie projektu od začiatku až po jeho prenos do sériovej výroby a schválenie výrobku zákazníkom
  • zodpovednosť za časový plán, zdroje, rozpočet, riziká a podávanie správ
  • pravidelná komunikácia so zákazníkom
  • zodpovednosť za monitoring rizík a identifikáciu nápravných opatrení
  • zodpovednosť za výsledky projektu
Požiadavky
  • vzdelanie v technickom odbore
  • Angličtina - B2 - pravidelná komunikácia so zákazníkmi
  • skúsenosti s riadením projektov v rámci automotive/leteckého sektora minimálne 3 roky
  • znalosť VDA, IATF 16949, EN 9100, CSR, MLA, APQP, FMEA, PPAP
  • vodičský preukaz sk.B
Benefity
  • štvrťročné bonusy
  • flexibilný pracovný čas
  • stravovanie plne hradené zamestnávateľom
  • ďalšie benefity Vám budú predstavené priamo na pohovore u klienta