Project Manager pre ICT

Lokalita
Sektor
Trvalý pracovný pomer
Mzda
2 500 - 3 000 €
Ref. Č.
131-10-43923

Hľadáš výzvy v podobe riadenia zaujímavých projektov v oblasti IT a kybernetickej bezpečnosti? Maš skúsenosti ako projekt manažér pre ICT projekty?

Tvojou náplňou práce bude:

  • Spolupráca pri tvorbe a riadení ponúk v predprojektovej fáze
  • Príprava a následná realizácia projektov pre zákazníkov
  • Vedenie projektového tímu/ plánovanie a riadenie interných/ externých zdrojov
  • Riadenie a eliminovanie rizík projektov
  • Plánovanie nákladov a investícií pri projektoch a ich následné riadenie
  • Identifikácia príležitostí ďalšieho rozvoja u zákazníka
  • Spolupráca a koordinačné činnosti s tímom systémových inžinierov
Požiadavky

Požiadavky:

  • Praktické skúsenosti s projektovým riadením v IT
  • Certifikácie projektového riadenia napr. IPMA, PMI, alebo PRINCE2 výhodou
  • Vynikajúce komunikačné a prezentačné schopnosti
  • Dobré analytické schopnosti
  • Proaktívny prístup a nadšenie pre technológie, ktoré máme spoločné
Benefity
  • projektové odmeny
  • koncoročné odmeny odvíjajúce sa od hospodárskych výsledkov spoločnosti
  • 5 dní dovolenky naviac
  • 5 sickdays
  • Flexibilná pracovná doba s možnosťou výrazného home office
  • Platené certifikácie a možnosti vzdelávania
  • Vlastné parkovacie miesto
  • Žiadny open space, ale dostatok vlastného priestoru, kde ťa nebude nikto a nič rušiť