Finančný Controller

Trvalý pracovný pomer
Mzda
2 000 - 2 500 €
Ref. Č.
1-7-43175-3

Máte skúsenosti s finačnýn controllingom? Nemáte ťažkosti odprezentovať výsledky Vašej práce v Anglickom jazyku? V prípade, že Dunajská Streda je pre Vás zaujímavou lokalitou, tak nám neváhajte na pozíciu reagovať.

Vašou náplňou práce by bolo:

  • príprava podkladov pre finančného riaditeľa
  • analyzovať hospodársky výsledok spoločnosti
  • Controlling nákladov a výnosov dcérskych spoločností
  • pripravovanie podkladov a reportov ohľadne finančných výsledkov
  • finančné plánovanie
  • vyhotovovanie štatistík pre finančné oddelenie
Požiadavky
  • Anglický jazyk na úrovni komunikatívnej úrovni - B2
  • Skúsenosti s účtovníctvom
  • Skúsenosť z audítorského prostredia veľkou výhodou
  • znalosť IFRS výhodou
Benefity
  • Kvartálne odmeny
  • Plne hradené stravné
  • Dovolenka navyše bez ohľadu na vek

Ďalšie benefity budú kandidátovi predstavené na osobnom stretnutí.