PLC Programátor

Lokalita
Sektor
Trvalý pracovný pomer
Mzda
2 300 €
Práca z domu
Flexibilný pracovný čas
Čiastočná práca z domu
Ref. Č.
131-10-43689-1

Príležitosť pre PLC Programátora so skúsenosťami pre automotive spoločnosť pôsobiacu v Lozorne.

Náplň práce na tejto pozícii:

  • Realizácia tvorby, úprav a sledovania zmien v automatizovaných systémoch riadenia technologických procesov ( ASR TP )
  • Podpora pri zadávaní podkladov pre nové projekty výrobných a obslužných technológií
  • Podpora pri zavádzaní nových technológií do prevádzky
  • vyhodnocovanie funkčných testov, návrhy na prevedenie úprav
  • programovanie PLC zariadení – Siemens, Allen Bradley, ostatné riadiace systémy výrobných a obslužných zariadení
  • realizácia nastavení výrobných zariadení podľa požiadaviek výrobcu, resp. produkcie a technológie
  • nastavovanie a riešenie problémov robotických zariadení ABB
Požiadavky
  • anglický a nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni
  • prax na obdobnej pracovnej pozícii ideálne v automobilovom priemysle
  • programovanie zariadení Siemens, Allen Bradley... - výhodou
Benefity
  • možnosť home office 5 dní v mesiaci
  • variabilná zložka mzdy
  • príspevok na dochádzanie do zamestnania