Operátor lakovne

Trvalý pracovný pomer
Mzda
6,20 €
Ref. Č.
6-18-41339
Popis práce

Pracovná náplň operátora lakovne:

  • zvesuje diely určené na krytovanie
  • pri dieloch určených na krytovanie - vyhľadá príslušný plán krytovania a maskovací materiál,
  • ručne nalepuje maskovací materiál na predpísané prekrytie otvorov pred lakovaním,
  • pri dieloch určených na štupľovanie, – štupľuje a skontroluje skutočný počet s dodacím listom,
  • zabezpečuje prevoz dielov na potrebné stanovisko,
  • pripravuje vychystáva závesnú techniku,
  • navesuje nalakované diely - rozlišuje spôsob navesovania dielov podľa veľkosti, váhy a množstva dielov do stromčekov, rámov,
  • vykonáva evidenciu, kontrolovanie a opravovanie nalakovaných dielov,
  • navešané diely ofúkne vzduchovou pištoľou od nečistôt,
  • po práškovom lakovaní odlepí krytovací materiál, a odštupluje
  • plastový materiál po odlepení umiestni do nádob na škodlivý plastový odpad.
Požiadavky
  • samostatnosť,
  • zodpovednosť,
  • precíznosť.
Benefity

Základná hodinová mzda 6,20€/brutto + príplatky:

  • produktivita do 0,40€ hod/brutto,
  • kvalita do 0,40€ hod/brutto,
  • prítomnostná prémia : 40€ každý mesiac, pri splnení podmienok až do 980€ za rok
  • príplatok za nadčas nad rámec zákonníka práce 35%.

Každý rok dovolenkový a vianočný bonus.

Zabezpečená doprava priamo do areálu firmy alebo príspevok na dopravu.