Mzdový špecialista

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 600 - 1 800 €
Práca z domu
Práca iba na pracovisku
Ref. Č.
3-7-43731

Hľadáme skúseného mzdového špecialistu pre nadnárodnú výrobnú spoločnosť. Ak ťa fascinujú čísla a máš chuť sa presunúť do medzinárodného automotive prostredia, nech sa páči!

Hlavnou náplňou práce bude:

  • Spracovanie mzdovej agendy
  • Pravidelné a včasné spracovanie miezd zamestnancov.
  • Výpočet mzdy zamestnancov, resp. jednotlivých zložiek mzdy.
  • Štatistická a analytická činnosť v oblasti plánovania a čerpania miezd.
  • Zabezpečenie odmeňovania rôznych skupín zamestnancov podľa stanovených pokynov a postupov.
  • Spracovanie jednotlivých častí interných mzdových predpisov.
  • Zabezpečenie výkazníctva a odvodových povinností v oblasti sociálneho zabezpečenia a daní.
  • Reporting na základe interných aj externých požiadaviek. Komunikácia s centrálou.
Požiadavky

Osobnostné predpoklady a zručnosti, ktoré kandidát musí mať sú:

  • Min. stredoškolské vzdelanie, ekonomické zameranie
  • Anglický jazyk - aktívne (ústna a písomná forma)
  • Práca s PC na veľmi dobrej úrovni (MS Office)
  • Práca so mzdovým systémom.
  • Komunikačné, organizačné a prezentačné zručnosti
  • Časový manažment
  • Hospodárska korešpondencia
  • Veľmi dobré vedomosti o legislatíve v mzdovej oblasti, spracovania dochádzky a oblasti sociálneho zabezpečenia
  • Minimálne 3 roky praxe na podobnej pozíci

A aby sa nepovedalo, že len pýtame a nič neponúkame, tu je ochutnávka ponúkaných benefitov:

  • Garantovaný 13-ty plat.
  • Ročný bonus na základe výsledkov (% ročnej mzdy).
  • Príspevok na cestovné.
  • Zvýhodnené stravovanie.
  • Pružná pracovná doba.
  • Karta Multisport
  • Vernostný príspevok po každých 5tich odpracovaných rokoch.
  • Dovolenka navyše po 3och, 5tich, 10tich a 15tich odpracovaných rokoch.
  • Ročný balík benefitov.
  • Príplatky za prácu poobede, v noci, nadčas, víkendy, sviatky, pohotovosť.
  • Individuálny kariérny program a školenia v zahraničí pre zamestnancov.
  • Možnosť podielať sa na budovaní firmy, zavádzaní nových procesov, projektov a produktov spoločnosti.