Junior účtovník s ruštinou

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 300 - 1 500 €
Ref. Č.
1-7-43438-2

Do finančného tímu hľadáme účtovníka AP/AR. Ak hovoríš plynule rusky, neváhaj nám poslať svoj životopis.

Tvojou pracovnou náplňou bude:

  • Práca s dodávateľskými a odberateľskými faktúrami, bankovými výpismi, colnými deklaráciami
  • Zúčastňovanie sa na procese mesačnej uzávierky
  • Spolupráca na vytváraní výkazov
Požiadavky
  • Plynulá znalosť ruského jazyka - C1
  • Predchádzajúce skúsenosti v oblasti účtovníctva
  • Ukončené stredoškolské/vysokoškolské vzdelanie (ideálne ekonomického zamerania)
  • Schopnosť pracovať samostatne s orientáciou na detaily
  • Komunikatívna osobnosť a tímový duch
Benefity

Variabilné a vianočné bonusy

Flexibilný pracovný čas

Možná práca z domu - 60 %

Príspevky na doplnkové dôchodkové poistenie

Firemný smartfón s možnosťou osobného používania

MultiSport karta

3 sick days

V prípade práceneschopnosti 100 % náhrada mzdy 20 dní/rok, starostlivosť o rodinu 10 dní/rok

Bezplatné parkovanie

Ročný flexibilný rozpočet na benefity

Program školení (ACCA, IT a automatizácia, jazykové kurzy)