IT teamleader pre implementačné projekty

Trvalý pracovný pomer
Mzda
2 300 €
Práca z domu
Flexibilný pracovný čas
Čiastočná práca z domu
Ref. Č.
131-16-43956

Máš skúsenosti s implementáciou projektov/produktov v oblasti IT? Baví ťa riadenie a vedenie tímu? Daj nám o sebe vedieť!

Tvojou náplňou práce bude:

  • Riadenie projektov zastrešujúcich implementáciu SW riešení na strane zákazníka
  • Rozvoj, vedenie a stanovovanie cieľov členov tímu, ich priebežné vyhodnocovanie, motivácia a podpora tímu
  • Kontrola rozpočtu a časového harmonogramu, zodpovednosť za výsledky, reporting manažmentu spoločnosti
  • Pravideľný kontakt so zákazníkmi, negociácia zmluvných podmienok, eskalovanie problémov a spolupráca s internými oddeleniami spoločnosti

Uvedená mzda je garantovaným minimom, výsledný plat záleží od nadobudnutých skúsenosti kandidáta a bude predmetom vyjednávania

Požiadavky

Úspešný kandiddát musí spĺňať nasledovné požiadavky:

  • Minimálne 3 roky skúseností s vedením tímu v oblasti nasadzovania IT riešení
  • Výborné komunikačné schopnosti, skúsenosť s jednaním so zákazníkom, pokročilé vyjednávacie zručnosti
  • Samostatnosť, zodpovednosť, schopnosť operatívne riešiť problémy a prijímať rozhodnutia
  • Vodičský preukaz typu B (aktívny šofér)

Výhodou:

  • Angličtina na úrovni B1 až B2
  • Skúsenosť s projektovým riadením
  • Certifikácie z oblasti IT, people managementu alebo projektového riadenia
  • Ukončené VŠ vzdelanie v oblasti IT/ manažmentu
Benefity
  • motivačný variabilný bonus
  • flexibilný pracovný čas
  • možnosť home office
  • interné vzdelávanie
  • referral bonus
  • zvyšné benefity budu predstavené priamo na pohovore