Hľadáš brigádu s holandským jazykom?

Typ kontraktu
Čiastočný úväzok
Mzda
600 - 685 €
Ref. Č.
1-6-39403

Hľadáš si brigádu? Si študent vysokej školy alebo mamička na materskej? Máme pre teba jedinečnú ponuku ako si privyrobiť a zároveň zlepšiť svoje jazykové znalosti. Hľadáme dynamickú osobu, ktorá ovláda plynule holandský jazyk a vie si nájsť čas na prácu aspoň 20 hodín do týždňa. Chceš pracovať z pohodlia domova? Hľadáme práve Teba!

Tvojou náplňou práce bude:

  • Komunikácia so zákazníkmi a klientmi značky DYSON
  • Procesovanie objednávok a reklamácií
  • Príležitostný predaj produktov
Požiadavky

Spĺňaš nasledovné požiadavky?

  • Komunikáciu v holandskom jazyku na C1 úrovni a v anglickom jazyku na B1 úrovni.
  • Pro- zákaznícky prístup
  • Samostatnosť pri riešení zákazníckych požiadaviek