Governance Industrial Cybersecurity Engineer

Trvalý pracovný pomer
Mzda
2 500 - 3 000 €
Práca z domu
Flexibilný pracovný čas
Čiastočná práca z domu
Ref. Č.
131-15-43663-2

Pohybuješ sa v oblasti Cyber Security a máš skúsenosti z elektro/ priemyselného prostredia? Hovoríš po anglicky a hľadáš novú výzvu? Pre svetového lídra v oblasti jadrovej energetiky hľadáme kandidátov na pozíciu Hlavného inžiniera kybernetickej bezpečnosti. Daj nám o sebe vedieť!

Náplň práce:

  • Zosúladenie IT s obchodnými cieľmi spoločnosti v súlade s priemyselnými a vládnymi predpismi
  • riadenie bezpečnosti v konkrétnych priemyselných projektoch
  • efektívny risk management
  • definovanie bezpečnostných opatrení
  • analýza systémových architektúr z hľadiska bezpečnosti (IEC 62645)
  • analýza zraniteľnosti, špecifikácia opatrení na posilnenie kybernetickej bezpečnosti na úrovni produktu
Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:

  • aspoň 3 roky skúsenosti v oblasti Cybersecurity (ideálne v elektro/ priemyselnom segmente)
  • ukončené VŠ vzdelanie so zameraním na IT
  • znalosť skupiny noriem ISO 2700x a priemyselných noriem (ISO/IEC 62645 atď.)
  • všeobecné znalosti v oblasti priemyselnej kybernetickej bezpečnosti
  • schopnosť plynule komunikovať v anglickom jazyku na úrovni minimálne B2
  • silný zmysel pre bezpečnosť, zodpovednosť, samostatnosť, ale aj schopnosť pracovať ako súčasť tímu

Nice to have:

  • skúsenosti v oblasti priemyselnej I&C architektúry (Instrumentation and Control)
  • akékoľvek získané alebo rozpracované certifikácie

Poprosíme zasielať životopis v anglickom jazyku.

Benefity
  • 13. plat
  • ročný výkonnostný bonus
  • uvítací bonus
  • každoročná valorizácia platu
  • referral bonus
  • stravné lístky plne hradené zamestnávateľom
  • hybridný HO - 3 dni práce z domu
  • flexibilný pracovný čas