COWORK MANAGER

Trvalý pracovný pomer
Mzda
3 000 - 4 200 €
Ref. Č.
131-5-44142

Pre nový projekt nášho klienta hľadáme dynamického a proaktívneho COWORK MANAGERA!

Ak máte skúsenosti v oblasti event managementu, networkingu a marketingu, táto pozícia by mohla byť pre Vás TÁ PRAVÁ!

Hlavnou náplňou práce na tejto pozícii bude:

  • Podpora prepojení a spolupráce medzi členmi komunity
  • Plánovanie a organizovanie eventov
  • Organizácia a realizácia networkingových podujatí a mentorských programov
  • Správa obsahu na sociálnych sieťach a spolupráca s marketingovým tímom
  • Registrácia nových členov a uľahčenie ich spojenia s ostantými členmi
Požiadavky
  • vzdelanie v oblasti marketingu
  • prax na obdobnej pozícii minimálne 2 roky
  • aktívna znalosť angličtiny (slovom aj písmom)
  • komunikatívnosť a organizačné schopnosti
  • pozitívny prístup
Benefity

Benefity Vám budú predstavené priamo u klienta na pohovore