Hunter - Západné Slovensko (príležitosť aj pre absolventov)

Lokalita
Sektor
Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 300 - 2 000 €
Ref. Č.
1-23-44104

Si srdcom obchodník, ktorý má rád výzvy? Máš business a analytické myslenie? V tom prípade máme pre Teba pracovnú príležitosť!

Vítaný sú aj absolventi s potenciálom pôsobiť ako ambassador značky v teréne.

Tvojou úlohou bude získavať nové obchodné príležitosti, budovať a udržiavať vzťahy so zákazníkmi.

NÁPLŇ PRÁCE A ZODPOVEDNOSTI HUNTERA:

  • aktívne vyhľadáva nové predajné príležitosti
  • vytvára inovácie pre rast spoločnosti
  • aktívne sleduje a reportuje situáciu na trhu
  • riadi predaj produktov u nových a existujúcich zákazníkov vo zverenej oblasti v spolupráci s obchodnými zástupcami tejto oblasti a so svojim nadriadeným
  • vytvára blízke partnerské vzťahy so zákazníkmi
Požiadavky
  • nadšenie, drive, komunikatívnosť
  • dynamická a proaktívna osobnosť s pozitívnym prístupom
  • vieš si spájať súvislosti, máš chuť napredovať a neustále sa učiť nové veci
  • Anglický jazyk - min. B1
  • orientácia na zákazníka
  • si aktívny vodič
  • skúsenosti s HoReCa /výhodou
Benefity
  • motivačný systém bonusov
  • možnosť home office
  • mobilný telefón
  • služobné auto aj na súkromné účely
  • nákup produktov a firemných reklamných predmetov za zvýhodnené ceny
  • kafetéria
  • multisport karta
  • programy na vzdelávanie a sebarozvoj

Ostatné benefity budú predstavené na pohovore.