After Sales Area Manager (M/Ž)

Lokalita
Sektor
Trvalý pracovný pomer
Mzda
2 800 €
Ref. Č.
1-23-43979

Máš skúsenosti s dealershipom, alebo aftersalom? Si nadšenec automotive segmentu? Ak ti nerobí problém svojou prítomnosťou nadchnúť aj toho najdrsnejšieho manažéra a dokážeš si presadiť svoju vôľu, tak neváhaj a čítaj ďalej.

Tvojou pracovnou náplňou bude:

  • Pôsobiť ako kľúčový after-sale článok medzi spoločnosťou a jej zazmluvnenými dealermi
  • Odsúhlasenie cieľov a plánov s predajcami, monitorovanie pokroku a poskytovanie usmernení na zabezpečenie ich plnenia v súlade s regionálnymi cieľmi
  • Vykonávať podrobnú analýzu výkonnosti dealerov a podávať správy vrcholovému manažmentu
  • Spolupracovať s kolegami z oblasti rozvoja predajcov a predaja pri posudzovaní potenciálnych partnerstiev
  • Budovať a udržiavať vzťahy s kolegami v rámci podniku s cieľom získavania prehľadu o relevantných problémoch a príležitostiach, ale tak isto aj s externými stranami
  • Pravidelné cestovanie v rámci krajiny
  • Budovanie imidžu značky
Požiadavky
  • Rozsiahla znalosť automotive trhu (nadšenec v oblasti motorizácie)
  • Aspoň 3-ročná skúsenosť s aftersalovými/dealershipovými aktivitami
  • Výborná znalosť anglického jazyka slovom aj písmom - C1
  • Perfektné komunikačné, prezentačné a vyjednávačské zručnosti
  • Dobrá znalosť práce v balíku MS Office (Excel, PowerPoint)
  • Schopnosť organizovania času a flexibilný prístup k určovaniu priorít a plánovaniu práce
  • Nadštandardné finančné ohodnotenie (uvádzaná mzda je orientačná, ponúknutá čiastka môže byť diametrálne odlišná v závilosti od seniority kandidáta)
  • Finančné bonusy
  • Obrovský potenciál rastu
  • Firemné auto

Ďalšie benefity budú kandidátom predstavené na pohovore.